Álláslehetőségek!

Sofőrszolgálat Budapest - Női Sofőrszolgálat

Cégünk a Vénusz Női Sofőrszolgálat fő-és mellékállású sofőröket keres éjszakai munkára azonnali kezdéssel.

Feladatok:

-       ügyfeleink személygépkocsijának magabiztos, biztonságos vezetése

-       éjszakai munkavégzés változó – általunk meghatározott – időbeosztásban 19 és 6 óra közötti időszakban

-       az első budapesti címre a sofőrnek saját autóval, önállóan kell eljutnia

Elvárások:

              -      20-45 év közötti életkor

-       középfokú iskolai végzettség

-       B kategóriás jogosítvány (PÁV előnyt jelent)

-       magas szintű vezetési tudás (automata váltós autó is !)

-       saját használatú autóval, GPS-el, előfizetéses mobiltelefonnal rendelkezni szükséges

-       állandó budapesti tartózkodási hely

-       jó kommunikációs készség, ügyfélbarát hozzáállás

-       precíz, pontos munkavégzés

-       rendezett, ápolt megjelenés

Előny:

-       hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-       budapesti városismeret

-       belvárosi tartózkodási hely

-       kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

-       versenyképes bérezés+juttatás

-       rugalmas munkabeosztás

-       változatos, mobil munka

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az allas@venuszsofor.hu e-mail címre.